אורי ביטון

הבלוג שלנו הוא אחלה

אורי ביטון.
מזה כמספר שנים אורי הוא הבעלים של ORI DESIGN STUDIO הסטודיו מציע פתרונות עיצוב ייחודיים ומתמחה בתכנון ועיצוב מגוון רחב של פרויקטים בתחום המסחרי והפרטי.
הקו המנחה של הסטודיו היא היכולת לשלב בקפדנות אלמנטים בעלי קונספט ייחודי מתחומי עיצוב שונים דבר המעניק חוויה מרתקת ומתמשכת. אורי ידוע בקרב לקוחותיו כמעצב חדשני ומעודכן המשלב באופן הרמוני גישות עיצוב שונות תוך שימוש בחומרי גלם מיוחדים וטכנולוגיות חדשניות.

עשה זאת בעצמך וטיפים
חזרה לעמוד הלובי

לכל הבלוגים

ניווט באתר

לעמוד הבית

לכל הפרוייקטים

ליצירת קשר

כתוב את הכותרת כאן

עיצוב מספרות

עיצוב מספרות

עיצוב בית העסק מוכרח להתאים למוצר הנמכר באותו בית העסק. כאשר הדבר נוגע למספרות הרי שעיצובן הוא מיוחד ושונה בהשוואה לכל בית עסק אחר.

העיצוב צריך לקחת בחשבון את הכלים השונים בהם נעזר הספר ואת עמדות הישיבה, זאת לצד פינות נוחות, מטבחון ואזור ישיבה חיצוני אשר יכולים לתרום רבות הן למראה הן לחוויית הלקוח. מכיוון שמספרה היא מקום בו אנשים נוהגים לשהות זמן לא קצר ולנהל שיחות חשוב כי תתקבל תחושה של נוחיות ופתיחות במקום.

החוויה מתעצמת הודות לחלוקה נכונה של החלל ושילוב של צבעים מתאימים. גם גודלן של המראות משפיע על התחושה בחלל ויש לזכור שלמראה יש השפעה על המראה הכללי בנוסף לשימוש הסטנדרטי שלה בו נעזר הלקוח ומעצב השיער.

עיצוב מספרות בהתאמה אישית

רגע פתיחת המספרה הוא אחד הרגעים המרגשים והמיוחדים שיש. יום ההשקה הוא היום בו קולגות ומכרים של בעל המספרה מגיעים להתרשם מן המקום והרושם הראשוני מתקבל קודם כל מן העיצוב. עיצוב המספרה יקבע מספר דברים כמו:

  • סוג הקהל שיגיע
  • כמות הכסף שניתן לדרוש מכל לקוח
  • מיתוג המקום
  • חוויית לקוח
  • ועוד

חשוב להניח ספות וכסאות נוחים באזור ההמתנה על מנת להנעים את זמנו של הלקוח בזמן שהוא מחכה ולהוסיף אביזרים נוספים כמו מגזינים, דוכן מוצרי שיער וטיפוח, מתקן מים ועוד. כמו כן חשוב כי השלט יבלוט ויעוצב בצבעים המתאימים לאופי המספרה לצד הלוגו של העסק.

עיצוב מספרה עם נגיעה אינטימית

אמנם חלל מספרה גדול יכול להיות יתרון אך גם בו יש ליצור פינות אינטימיות אשר יעניקו ללקוחות תחושה נעימה במהלך ההמתנה ולמעצבי השיער את הריכוז הדרוש לביצוע עבודתם.

גם הגישה לחומרים והכלים השונים צריכה להיות נוחה ומהירה לכן הפונקציונליות בעיצוב המספרה הינה חשובה מהרגיל. על מנת להעניק למספרה שלכם את העיצוב האופטימלי אשר יתאים בצורה מושלמת לחזון שלכם פנו כעת אל Ori Design Studio – עיצוב פנים לעסקים.

עיצוב מספרות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פוסטים קשורים