טיפה עלינו

אם הגעתם עד לכאן, לא להתעצל .. תקראו 🙂

אודות

מזה 15 שנה שאני חי ונושם את תחום העיצוב המסחרי וכיום ההתמחות של הסטודיו שבבעלותי היא בחדשנות בעיצוב חנויות, חללים מסחריים ומתחמים קמעונאיים. את הסטודיו הקמתי בשנת 2009 ומאז תכננתי, עיצבתי והובלתי פרויקטים מגוונים מאוד, ביניהם חנויות, מסעדות, בתי קפה, ברים, קליניקות, מרפאות, משרדים, דירות, בתים ועוד. בנוסף אני מעביר הרצאות וגם מייעץ לגופים מסחריים ומלווה אותם בפיתוח קונספט עיצובי, כל זאת תחת התפיסה העיקרית שמובילה את כל העשייה שלי – חדשנות בעיצוב מסחרי.

 

בפרויקטים שלי אני משלב תפיסות עדכניות, פתרונות טכנולוגיים וחשיבה יצירתית לצד ידע רב ומעמיק בתחום המסחר במטרה לעזור ללקוחותי להצעיד את העסק שלהם קדימה בעולם שבו חלק ניכר מהמסחר מתבצע באופן דיגיטלי. אני מאמין כי אורח החיים העכשווי שלנו והחדשנות הטכנולוגית שמאפיינת אותו צריכים ויכולים להפוך להיות חלק בלתי נפרד מחללי המסחר החדשים. התפקיד שלי כמעצב פנים הוא להביא זאת לידי ביטוי, לצד יצירת ביטוי ויזואלי וחללי לזהות המותג ולערכיו, תוך התחשבות באופי ובצרכים של קהל היעד.

 

כל פרויקט עבורי הוא עולם ומלואו. קירות, רצפה ותקרה שלתוכם אני יוצק חוויות, רגשות וסיפורים. בין אם מדובר על חללים מסחריים שבהם אני מייצר חווית קנייה חדשנית ויצירתית או בדירות ובתים שבהם אני מביא לידי ביטוי את סיפורי החיים של הדיירים. אני מקפיד להתעדכן במגמות בולטות בעולם ומחפש לשלב את הטוב מכל העולמות בכל חלל שאני מתכנן – חומרים, צבעים, מרקמים, תאורה וטכנולוגיה, על מנת ליצור את החלל הנכון ביותר לכל לקוח שאני עובד איתו ולסייע לו במיצוי הפוטנציאל שלו ושל החלל הנתון.

1
לקוחות

אז מה נגיד לכם, שאנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו? שהם אוהבים אותנו? תבחרו לקוח ותרכלו עלינו קצת.

1
פרוייקטים

קטן כגדול! בכל פרויקט אנחנו שמים את כל הנשמה תוך דגש על הפרטים הכי קטנים שיעיפו לכם את הפוני.

1
מומחים

הצוות שלנו זה המנוע לכל חיינו במשרד. נבחרת חלומות שנבחרו בקפידה כמו להקת רוק קיק אס.

1
מ"ר של חווית קניה

אנחנו אוהבים לספור צעדים. ככל שהלקוח הולך יותר, חווה יותר, הוא קונה יותר.

הלקוחות שלנו